Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 55 m²,
Memar Əcəmi m.
1/4
Bütün şəkillər
142 000 AZN
2 580 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
55 m²
Sahə
2 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 55 m²,
Memar Əcəmi m.
COOX COOX TECILI SATILIR!!!! Nesimi rayonu 2mkr Memar Ecemi metrosunun yaxinliginda 5/2 mertebesinde 2 otaqli Temirli menzil satilir!! Binanin yaxinliginda mekteb,baxca,aptek,supermarketler,geyim magazalari ve.s iase obyekler movcuddur
Bakı, Hüseynbala Əliyev küçəsi
Bakı, Hüseynbala Əliyev küçəsi
Xəritədə bax
Nəsimi r.
Memar Əcəmi m.
2-ci mikrorayon q.
Vüsal bəy
Vasitəçi (agent)
Mülk Park Əcəmi
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 20:00
Bakı, Nəsimi r., 20 yanvar küç.
Bütün 27 təklifə baxmaq
№ 5887968
•
Baxış sayı: 497
•
Yeniləndi: 06.05.2026, 09:31
142 000 AZN
2 580 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
55 m²
Sahə
2 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Vüsal bəy
Vasitəçi (agent)
Mülk Park Əcəmi
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 20:00
Bakı, Nəsimi r., 20 yanvar küç.
Bütün 27 təklifə baxmaq